Midlands Summer Leagues Running Hot

Red Dragon Darts Logo

Week six of the Sheldon and District Summer League saw Langley Arrows lose for the first time in five games in group one when they returned from Highwood on the wrong side of the 5-3 result.

As a consequence Langley drop from third to fourth in the table with their opponents holding on to their second place on eight points, one fewer than leaders Dingle but with a game in hand. Dingle had a 5-3 win away to Yardley Ex Colts.

Results for group two had no effect on the league table whatsoever, leaders Sheldon Dukes had a bye but remain in pole position on seven points, the 5-3 win for Brian’s Flights in their home game with Shirley Misfits puts them level on points with the Dukes but they have played five games, one more than the leaders.

Shirley Misfits are third but four points behind the top two teams.The top four teams remain the same in group three the only changes coming at the bottom of the group as Sheldon Marlborough Ridge move off the foot of the table following their 6-2 win at Lyndon Old Boys who replace Ridge in the bottom position.

Top of the group Trident Spears were held to a 4-4 draw playing away against fourth in the group Bell Inn but with eight points hold on to their narrow one point lead as second placed Kingshurst Labour Club also finished all-square at 4-4 playing away against third in the table Langley Flights who have the same seven points as their opponents.

There was a similar situation in group four with only the bottom two teams changing places, Hampton and Solihull Cricket Club’s 6-2 home win over The Raven seeing them move away from the bottom spot with Sheldon Marlborough Flights replacing them after they lost their home game with second placed Smithswood Social Club 7-1. Smithswood’s win puts them on the same eight points as leaders Banbury Club but from one game more, Banbury winning by the same 7-1 scoreline as Smithswood in their home fixture with Moseley Rugby Club.

Individual achievements this week go to Matthew Holt (Willclare Sports and Social), Danny Chiswell (Bell Inn) and Dave Howlett (Sheldon Marlborough Flights) who all hit a maximum and Liam O’Donnell (Sheldon Marlborough Ridge) who had 128 and 110 checkouts.

Full Results:

Week 6: Group One: Highwood 5 Langley Arrows 3, Raven Arrows 6 (Dave Mortiboys 117f) Willclare Sports and Social 2 (Matthew Holt 180), Yardley Ex Colts 3 (Chris Barby 11 darts game) The Dingle 5, Group Two:- Brian’s Flights 5 Shirley Misfits 3, Hornet v Maggies postponed, Sheldon Dukes had a bye, Group Three:- Lyndon Old Boys 2 Sheldon Marlborough Ridge 6 (Liam O’Donnell 128f,110f), Langley Flights 4 Kingshurst Labour Club 4, The Bell Inn 4 (Danny Chiswell 180) Trident Spears 4, Group Four:- Hampton and Solihull Cricket Club 6 (Brian Anderton 115f) The Raven 2, Sheldon Marlborough Flights 1 (Dave Howlett 180) Smithswood Social Club 7, The Banbury Club 7 Moseley Rugby Club 1.

———————————

The South West Birmingham Clubs League staged the quarter-finals of their League Cup with West Heath CEM, who are currently second in the league, chalking up the biggest win of the round as they won 16-5 against Northfield Conservative. League leaders Longbridge United had a close 11-10 win over fifth in the table Northfield Town, Quarry Club winning by the same margin against Moseley All Services. In the other game Stirchley United beat Perfection 12-9.

Full Results:

League Cup: Quarter-Finals: Lonbridge United 11 Northfield Town 10, Moseley All Services 10 Quarry Club 11, Northfield Conservative 5 West Heath CEM 16, Stirchley United 12 Perfection 9.

———————————

Northfield Conservative Club lost their 100% win record and also pole position in the Harborne and District League after going down 5-4 at home to Smethwick Cricket Club, the result seeing Northfield drop to third on ten points and Smethwick moving up one place to second on the same ten points with a two legs of average lead on their opponents.

New leaders Copper Fox ‘R’ had an 8-1 home win over Cock Inn, they have the same ten points as their two chasing rivals but have a seven legs average advantage over Smethwick Cricket Club.

There were no fewer than seven 180’s scored this week with Northfield Conservative Club’s R.Hosey hitting two of them and his team mate A.Sutton also hitting one. Other players to find the three treble twenties were D.McConomy (Quinton RBL), G.Webb (Northfield Town) plus T.Hamilton and J.Hykin (Copper Fox ‘R’).

Northfield Conservative Club player T.Garfield also deserves a mention as he had top scores of 5×100,125,134,140 and a 14 darts winning leg.   

Full Results: Game 6: Northfield Conservative Club 4 (R.Hosey 100,2×180, T.Shipley 100, A.Sutton 100,180, T.Garfield 5×100,125,134,140,14 darts game, S.Jones 2×100, C.Airey 134,156, W.Marshall 100, S.Jones 100f) Smethwick Cricket Club 5 (A.Bomber 100, M.Collins 125,140, V.Gould 2×100, S.Sheridan 100,2×140, F.Johnson 100,121,2×140,15 darts game, T.Brennan 121,123,137,2×140, P.Murphy 100, M.Smith 140, A.Beagrie 2×100), The Mill 3 (D.Davy 132, J.Goulding 100, J.Rogers 100, K.Pearsall 100,140, J.Perry 100,121) Quinton RBL 6 (A.Gibbs 100,112, D.McConomy 2×100,135, F.Goldsby 100,115,125, C.Millward 2×100, E.Scullion 100,121, D.McConomy 180), Weoley Castle MMC 4 (S.Joyce 100,123, M.Simmonds 123, S.Pasetti 2×100, M.Bolton 100, A.Heath 2×100, S.Tyler 100) Northfield Town 5 (L.Allen 3×100,140, D.Hopkins 2×100,140, R.Needham 100, G.Webb 140, M.Hopkins 100,140, G.Webb 180), Avenue Social 0 (A.Williams 105,115, E.Spencer 100, V.Gilliland 100, L.Grant 126, A.Girling 100, K.Vanbelkum 100) Copper Fox ‘M’ 9 (J.Downer 2×100,125, K.Jukes 2×100,140f, T.Collier 100,121,140, G.Dews 4×100,129,2×140, A.Harvey 3×100,135, J.Loughran 140, M.Davies 100), Copper Fox ‘R’ 8 (E.Simpson 2×100,135,140, M.Hamilton 134, J.Hykin 100,121, A.Hykin 4×100,110, T.Hamilton 100,140,180, N.Porter 4×100, D.Marsh 121, J.Hykin 180) Cock Inn 1 (L.Fox 100,125,140, N.Hurst 2×100, A.Vaughan 140, Joe Fox 125, A.Hopkins 100).

———————————

Despite no result for Copper Fox in the Kings Norton League this week they still held on to pole position in the Kings Norton League with a perfect twenty-four points from their twelve games and have a lead of two plus a game in hand on second placed Northfield who won 5-2 at home against Thurlestone.

Northfield are four points to the good on their nearest rivals third and fourth placed Rubery Social Club and Bourneville who both have eighteen points and in turn won 5-2 at Longbridge and 6-1 at home against Grant Arms.

Northfield were the only team to record a maximum this week as their M.Lloyd and R.Waldron both found the three treble twenties.

Full Results: Game 13: Longbridge 2 (J.Woodward 2×100,125,140, N.Mellors 100,134, D.Watts 100,121,140, L.Jordan 105f,115,140) Rubery Social Club 5 (J.Grainger 140, J.Higgins 140, A.Faulkner 3×100, R.Higgins 100,121,139,140, K.Manger 3×100,121, M.Cormell 100,2×135, J.O’Neill 2×100,125, T.Davies 100), Kings Norton Ex Serviceman’s Club 2 (M.Bandy 2×100, C.Davenport 2×100,135,140, D.Whitecombe 132, S.Corbett 2×100,119,140, S.Carr 138, J.Howell 127) Cock Inn 5 (P.Hughes 2×100, L.Fox 2×100,121, A.Vaughan 3×100,140, Joe Fox 105f,138f, S.Cartwright 3×100,127,140), Northfield 5 (A.Busby 100,121,140, M.Lloyd 3×100,140,180, J.Taylor 100, D.Hopkins 2×100) Thurlestone 2 (T.Garfield 2×100,140, R.Waldron 3×100,140,180, J.Downer 2×100,120, S.Deeley 121), Bourneville 6 (M.Collins 106f,125,140,18 darts game, G.Carver 2×100,2×140,17 darts game, A.Deeley 4×100,101f,18 darts game, M.Ferriday 120f,140, G.Bailes 2×100, A.Bailes 2×100) Grant Arms 1 (S.Hale 140, A.Dewsbury 2×100, P.Taylor 100,130, M.Davies 135, V.Walton 100,122, J.Brittion 100, J.Price 122,140), Coppice 5 (B.Heath 100,140, A.Chidley 100,140, A.Aindow 120, S.Jacques 121, C.Jacques 105, R.Mooney 121) Kings Norton Flights 2 (M.Hanley 2×100, C.Rigby 2×102, G.Saad 3×100).

———————————

The Stourbridge and District Monday Night League played their Singles Knockout down to the last eight and making up the quarter-finals will be B.Fitzgerald, C.Moreton (Cross, Oldswinford), D.Morton (Princess), T.Cunningham, K.Safe (Ten Arches), I.Kelly (Bird in Hand), S.Smoth (Church Tavern), C.Hart (Old Liberal Club).Full Results:Singles Knockout:Last Eight:- B.Fitzgerald, C.Moreton (Cross, Oldswinford), D.Morton (Princess), T.Cunningham, K.Safe (Ten Arches), I.Kelly (Bird in Hand), S.Smoth (Church Tavern), C.Hart (Old Liberal Club).

———————————

On the fixture card for the Netherton Thursday Night League were the finals of their 3-A-Side Knockout. Both of the semi-finals games finished with a 2-0 result with R.Hodgetts, M.Abbott, G.Male (Netherton Sports and Social Club ‘A’) winning against K.Wright, S.Tipper, B.Neale (Bulls Head) and L.Beasley, D.Richmond, M.Hadley (Townsend Social Club) accounting for L.Banner, M.Redding, J.Southall (Netherton Sports and Social Club ‘A’).

The final result was 3-1 with the Townsend Social Club side L.Beasley, D.Richmond, M.Hadley crowned as champions with R.Hodgetts, M.Abbott, G.Male runners-up.There was just one rearranged league fixture played which saw league champions Dudley Ex Serviceman’s Club ‘A’ complete their fixtures with a 6-3 win at Spring Meadow.

Full Results:

3-A-Side Knockout: Semi-Finals:- R.Hodgetts, M.Abbott, G.Male (Netherton Sports and Social Club ‘A’) 2 K.Wright, S.Tipper, B.Neale (Bulls Head) 0, L.Beasley, D.Richmond, M.Hadley (Townsend Social Club) 2 L.Banner, M.Redding, J.Southall (Netherton Sports and Social Club ‘A’) 0, Final:- L.Beasley, D.Richmond, M.Hadley 3 R.Hodgetts, M.Abbott, G.Male 1, Rearranged League Fixture:- Spring Meadow 3 Dudley Ex Serviceman’s Club ‘A’ 6.

———————————

The Waggon and Horses was the setting for the Hilltop Friendly Tuesday Night League’s Memorial Cup semi-finals which saw both games go to a deciding leg. Allen’s Bar ‘A’ found themselves trailing 3-1 to Vine ‘A’ but fought back in style to go on and win 4-3. In the other last four game Waggon and Horses won by the same 4-3 margin against Tamebridge.

Full Results: Memorial Cup: Semi-Finals: Waggon and Horses 4 Tamebridge 3, Allen’s Bar ‘A’ 4 Vine ‘A’ 3.

———————————

The Bell added a 6-3 home win over Tividale FC to their account in the Rowley Monday Night League to keep them top of the table but only on average as second placed White Swan’s 8-1 win at Loyal Lodge puts them level on thirty-six points with Bell but still trailing by some seventeen legs of average.

Third in the league Gate Hangs Well are just two points behind the leading duo after they won 6-3 at Spring Meadow giving them a breathing space of four points over fourth in the league Hill and Cakemore Ex Serviceman’s Club who lost their home tie with Plough and Harrow 6-3.

Whiteheath Tavern lost 5-4 at Rowley Cricket Club and drop one place to sixth, their twenty-four points two less than Windmills End who have replaced them in the number four spot following their 8-1 home win over Huntingtree.

Top individual performances this week came from Romsley Cricket Club’s J.Rennis 180 and Jason Bland who had a 160 break and a 9 darts game, Hill and Cakemore’s Mark Jones who also had a 160 break. Plough and Harrow’s Kalvin N Jayne Chambers had a 144 game shot and Rich Lenton from Rowley Labour Club recorded a 152 break.

Full Results:Game 20:- Romsley Cricket Club 5 (J.Rennie 180, Jason Bland 160b,9 darts game) Whiteheath Tavern 4, Waterfall 3 Wonder 6, Windmills End 8 Huntingtree 1, Bell 6 (Trev Brennan 10 darts game) Tividale FC 3, Spring Meadow 3 Gate Hangs Well 6, Loyal Lodge 1 White Swan 8, Hill and Cakemore Ex Servicemen’s 3 (Mark Jones 160b) Plough and Harrow 6 (Kalvin N.Jayne Chambers 144f), Rowley Bar and Grill 5 Rowley Labour 4 (Rich Lenton 152b).

———————————

It was cup week in the Stourbridge and District Wednesday Night League, in the Main Cup Fox Inn (Lye) lost their home game against Union 5-2 while there were 4-3 wins for Brickmakers Arms, Stourbridge FC and Old Liberal Club ‘A’ who in turn defeated Ashwood, Shovel and Kings Head. In the Shadow Cup Old Liberal Club ‘B’ handed out a 7-0 whitewash to their opponents Woodman with Bird in Hand ‘E’ close behind with their 6-1 success over Wheatsheaf. Dudley Sports and Hollybush were both 4-3 winners against in turn Netherton Conservative Club and Garibaldi.Full Results:Main Cup:- Fox Inn (Lye) 2 Union 5, Ashwood 3 Brickmakers Arms 4, Shovel 3 Stourbridge FC 4, Old Liberal Club ‘A’ 4 Kings Head 3, Shadow Cup:- Old Liberal Club ‘B’ 7 Woodman 0, Netherton Conservative Club 3 Dudley Sports 4, Bird in Hand ‘E’ 6 Wheatsheaf 1, Garibaldi 3 Hollybush 4.

Highcroft Hotdogs added an impressive 8-1 win away to Red Lion to their tally in division one of the Sutton and District Summer League to stretch their unbeaten run to three games the only team in the top division to remain undefeated. Former leaders Aston Manor CC Flights lost 6-3 at home to The Nomads who take over in the number two spot with four points, two fewer than the Hotdogs as are Bishop Vesey, Aston Manor CC Flights and Old Oscott Arrows, Bishop Vesey winning 6-3 at Old Oscott Arrows.Sid Pritchett (Highcroft Hotdogs) and Matt Deathridge (Old Horns Arrows) both chalked up a 160 break.Erdington Arrows dropped out of the top three in division two after losing 5-4 at home to divisional leaders Scott Armers who have won all three of their games so far. Rosey Mac’s and Plough and Arrows have both only played two games which they have won both. In the latest round of fixtures Rosey Mac’s had a bye while Plough and Arrows won 6-3 at home against St Tom Cats.

Full Results:Game 3:Division One:- Old Horns Lions 5 (Andy Kimberley 120b, Jordan Rogers 100, J.Greaves 120b, Barry Stephens 100,117, Fred Naylor 121) Walmley CSC Flights 4 (Jake Liggins 135, Ian Taylor 135, John Kavanagh 100), Aston Manor CC Flights 3 (Alan Whitehouse 2×100, Gary Bushell 100, Jason Prince 100,125, Neil Clarke 120b,100) The Nomads 6 (Dave Jarvis jnr 116,140, Kevin Smith 125, C.Martin 100, Tony Colley 135, Brendan Lysaght 100), Red Lion 1 (Gez Oldfield 140, Tim Vickers 102,126, Jimmy Collins 2×100, Dane Vickers 137,100,132b, Brian Hughes 100) Highcroft Hotdogs 8 (Steve Paling 135,120b,100, Sid Pritchett 160b,116,100, Kevin Shorthouse 100, Karl Neale 117), Heartlands 5 (Garry McCormack 122, Matthew Cain 100,112b,140, George Drennan 121, Steven Cain 120b,120, John Frost 120b, Ryan Cain 110) Old Horns Arrows 4 (Jack Mahon 102b, Matt Deathridge 100,160b,138, Neil Goldie 160b,121, Marc Pearce 100,123, James Clarke 102f), Old Oscott Arrows 3 (Mark Page 100b,141, Dave Page 100, Andy Lea 125, Phil Locke 105b) Bishop Vesey 6 (Nick Sammons 112b,100, Mark Wild 100, N.Birch 100,125, Nigel Smallwood 100,125, Chris Sammons 100b,158), Division Two:- Sutton Sharks 2 (Michael Taylor 100, Jason Meadows 120, James McKeever 125) Charley’s Flights 7 (Ray Franks 101b, Martin Mills 100b,121, Paul Nicholls 100, Kevin Hewings 100,101b), Pint Pot Flights 4 (Joe Taroni 100, Pete Smith 100,114,122b, Mick Bagnall 100, Phillip Southall 106b,139) Rosey Mac’s Bar 5 (Joe Lynch 132, George Averil 100), Erdington Arrows 4 (Adam Linehan 2×100, Luke Cooksey 113,100,120f, Harry Sadler 100, Mark Phillips 100) The Scott Armers 5 (Anthony Kimberley 100, Mark Felkin 100,100b), Plough and Arrows 6 (Dan Hughes 100) St Tom Cats 3 (Kevin Coleman 133).

———————————

John Green extended his narrow one point lead in the Ashwood Premier League from one to three points after adding a 6-1 win over Wozza Pritchard and a 5-2 success against Jon Underhil to his account while his nearest rival Nick Fullwell beat Matt Davies 5-2 and Craig Lowin 4-3. Green is on 258 points from forty-seven games, Fullwell has 255 from forty-four games and has a lead of one point over third placed Chris Williams but Williams has played fifty-two games.

Full Results:Week 25:- Josh Pickett 5 Rob Pierce 2, Craig Lowin 4 Josh Pickett 3, Neil Murphy 5 Alan Bate 2, Nick Fullwell 5 Matt Davies 2, Andy Vellender 4 Jon Underhill 3, Chris Williams 5 Jack Pritchard 2, John Green 6 Wozza Pritchard 1, Dave Simpson 4 Chris Fox 3, Cayden Smith 6 Sam Aitkens 1, Kevin Harris 5 Carl Hipkiss 2, Rob Pierce 7 Mitch Pickett 0, Jake Robinson 4 Gavin Smith 3, Jayden Harper 5 Ash Marson 2, Martyn Harper 4 Ben Watts 3, Chris Eacock 7 Tony Bennett 0, Chris Williams 7 Paul Pollard 0, Josh Pickett 6 Alan Bate 1, Neil Murphy 6 Wozza Pritchard 1, Nick Fullwell 4 Craig Lowin 3, John Green 5 Jon Underhill 2, Jayden Harper 6 Matt Davies 1, Chris Manoila 5 Andy Vellender 2, Chris Fox 6 Jack Pritchard 1, Carl Hipkiss 7 Tony Bennett 0, Martyn Harper 4 Dave Simpson 3, Sam Aitkens 6 Chris Eacock 1, Chris Williams 7 Tony Bennett 0, Ben Watts 4 Paul Pollard 3, Gavin Smith 7 Kevin Harris 0, Jake Robinson 6 Mitch Pickett 1, Ash Marson 4 Rob Pierce 3, Chris Manoila 4 Cayden Smith 3, Alan Bate 6 Jon Underhill 1, Ash Marson 7 Mitch Pickett 0, Gavin Smith 7 Tony Bennett 0, Jake Robinson 6 Ben Watts 1, Andy Vellender 5 Rob Pierce 2, Chris Eacock 4 Alan Bate 3, Ben Watts 4 Neil Murphy 3.

———————————

It was a good week for Horse and Jockey in the Black Country Men’s Super League as their 3-2 win at The Vine, Blackheath was their first win in ten games. Allen’s Bar ‘C’ continue to lead the field with thirty-eight points after adding their latest 3-2 win over Railway Tavern while Quarry Bank Liberal Club’s 4-1 home win over Soccer Zone keeps them within two points of the leaders in second place. Third in the league Whiteheath Tavern had a closer 3-2 home success over Halesowen Cricket Club to leave them three points off the top.Full Results:Game 10:- Townsend ‘A’ 3 The Vine, Blackheath 2, Horse and Jockey 3 Gilbert’s Bar ‘A’ 2, Allen’s Bar ‘C’ 3 Railway Tavern 2, Gilbert’s Bar ‘B’ 3 Coseley Tavern 2, Townsend Social 3 Allen’s Bar ‘B’ 2, Old Bulls Head 4 White Swan 1, Whiteheath Tavern 3 Halesowen Cricket Club 2, Allen’s Bar ‘A’ 4 Ashwood 1, Quarry Bank Liberal Club 4 Soccer Zone 1.

———————————

The top two teams in the West Midlands Men’s Super League squared-up to each other in the latest fixtures with the 3-2 result going in favour of the home side and leaders of the league Dog and Partridge with their opponents Kings Head ‘A’, despite the defeat holding on to second place. Gilbert’s Bar ‘B’ are placed third, they handed their visitors ECC a resounding 5-0 whitewash.Full Results:Week 22:- Dog and Partridge 3 Kings Head ‘A’ 2, Gilbert’s Bar ‘D’ 5 Three Crowns 0, Gilbert’s Bar ‘B’ 5 ECC 0, Bridgtown Social 5 Gilbert’s Bar ‘C’ 0, Chase Social 3 Staffordshire Knot 2.

———————————

The Black Country Thursday Night Singles League have got their new season underway and the early pacesetter is Rich Bowen who kicked-off the season with a 7-1 win over Sarah Jane Parker and then went one better beating Alex Mason 8-0 to top the table with nine points. Second placed Danny Nicholls beat Alex Mason 7-1 and then won 5-3 against Mark Jones to leave him three points behind Bowen and one to the good on third placed newcomer Conor Dowling who began his campaign with a 6-2 success over Danny Bridgwood and a 5-3 win over Danny Knight.Full Results:Week 1:- Ashley Ralph 4 Danny Bridgwood 4, Conor Dowling 6 Danny Bridgwood 2, Jack Rolo 5 Sarah Jane Parker 3, Danny Nicholls 7 Alex Mason 1, Rich Bowen 7 Sarah Jane Parker 1, Mark Jones 6 Jack Rolo 2, Conor Dowling 5 Danny Knight 3, Rich Bowen 8 Alex Mason 0, Danny Nicholls 5 Mark Jones 3, Danny Knight 8 Ashley Ralph 0.

———————————

After the first fourteen fixtures have been played in the Wolverhampton Tuesday Night League only average separates the top two teams in the singles division. Gilbert’s Bar ‘A’ lead the way, their most recent 7-0 win away to Railway giving them a ten legs of average lead over ECC ‘A’ who won 5-2 at home against Wednesfield Legion to put them on the same twenty-six points as the leaders. Third placed Woodfield fell two points behind the top two after suffering a 5-2 home defeat at the hands of a middle of the table Dog and Partridge side.

ECC ‘A’ made it thirteen wins from fourteen games in the doubles division when the beat Wednesfield Legion 3-0, the win keeps ECC ‘A’ two points ahead of Gilbert’s Bar ‘A’ who also won 3-0 at Railway. Once again in third place is Woodfield whose 2-1 defeat by Dog and Partridge leaves them eight points off the top.Full Results:Game 14:Singles Division:- Corpus Christi ‘B’ 1 Corpus Christi ‘A’ 6, ECC ‘A’ 5 Wednesfield Legion 2, Gilbert’s Bar ‘B’ 4 Three Crowns 3, Railway 0 Gilbert’s Bar ‘A’ 7, Ring of Bells 7 ECC ‘B’ 0, Woodfield 2 Dog and Partridge 5, Doubles Division:-  Corpus Christi ‘B’ 3 Corpus Christi ‘A’ 0, ECC ‘A’ 3 Wednesfield Legion 0, Gilbert’s Bar ‘B’ 3 Three Crowns 0, Railway 0 Gilbert’s Bar ‘A’ 3, Ring of Bells 2 ECC ‘B’ 1, Woodfield 1 Dog and Partridge 2.

————-ENDS——————-  

Grab a copy of the 50th Anniversary Darts World 581 here or the new Issue 583 here :

The Darts World 50 limited edition dart set is available to order (Here) in your choice of pack/bundle.Also Available Free: Darts World Extra 9 – Gezzy NiceDarts World Magazine‘s fantastic value bundles:
Subscribe or purchase your copy







spot_img
spot_img
spot_img

Latest articles

Newsletter Signup

Related articles

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here